Aksident i rëndë në magjistralen me Prishtinë (FOTO)

Para pak minutash ka ndodhur një aksident trafiku në magjistralen Gjakovë-Prishtinë, saktësisht në fshatin Lugbunar.

Në bazë të fotografive që janë dërguar nga një lexues në adresë të redaksisë sonë, ku shihet se një veturë është përplasur me një traktor.

Vetura është rrokullisur dhe ka rënë në anën tjetër të rrugës.

Nuk dihet nëse ka të lënduar në këtë aksident apo vetëm dëme materiale.

Njësitet e Policisë kanë dalë në vendin e  ngjarjes.

SHPËRNDAJE