Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë…. (Foto)

Në orët e hershme të mëngjesit të sotëm, në magjistralen Prishtinë-Pejë, respektivisht në fshatin Zahaq ka ndodhur një aksident rrugor.

Në këtë aksident janë përfshirë një veturë e tipit Golf 5 dhe një kamion.

Indeksonline ua sjellë disa foto më poshtë:

SHPËRNDAJE