Aksident i rëndë në Obiliq (Foto)

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

Një aksident i rëndë ka ndodhur sonte në Obiliq, pasi që një veturë ka humbur drejtim.

Siç shihet në fotot e dërguara nga një lexues i portalit Veriu.info, vetura është dëmtuar shumë, pasi që ka goditur pjesën ballore të një lokali.

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

Mësohet se ka të lënduar, por fatmirësisht nuk ka viktima, edhe pse rreziku ka qenë i madh./Veriu.info

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë
  • ETIKETIMET
  • 1
SHPËRNDAJE