Aksident i rëndë – Nga rrokullisja e veturës lëndohen rëndë dy persona

Një veturë është vetëaksidentuar sonte në fshatin Llapashticë të Komunës së Podujevës.

Besohet se nga shpejtësia e madhe, ai e ka humbur drejtimin, duke u rrokullisur.

Gazeta Blic ka siguruar pamje nga ky vetëaksident, teksa dy persona janë lënduar rëndë në këtë rast.

Në vendngjarje kanë dalur Policia dhe ekipi i autoambulancës.

SHPËRNDAJE