Aksident i rëndë trafiku në magjistralen Pejë-Prishtinë, kolona deri në 2 km

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot në magjistralen Pejë-Prishtinë, ku të përfshira janë një kamion dhe një veturë.

Lexues të Gazetës Express kanë dërguar disa fotografi nga vendi i ngjarjes, ku ka ndodhur aksidenti, ku shihet se si pasojë e këtij aksidenti janë krijuar kolona të gjata deri në 2 km.

Do t’ju mbajmë të informuar për të rejat rreth këtij aksidenti.

SHPËRNDAJE