Aksident i rëndë

Aksident komunikacioni ka ndodhur mbrëmjen e sotme në mes të një motoçiklete dhe një veture në rrugën “Wesley Clark” në Gjakovë.

Policia ka dal në vendngjarje, raporton KosovaPress. Si pasojë e aksidentit janë shkaktuar kolona të gjata.

Nga aksidenti janë shkaktuar dëme materiale.

SHPËRNDAJE