Aksident i tmerrshëm lëndohet rendë një person

Një aksident i rëndë komunikacioni ka ndodhur para pak qastesh në rrugën Vushtrri Bukosh, ku është lënduar rëndë një person, raporton Gazeta Online Veriu.info

Nuk dihet ende se si ka ndodhur aksidenti, por në të cilin i aksidentuar ka mbetur vetëm një veturë e cila ka dalë nga rruga dhe është rrokullisur në kanal.

Të plagusurit i është dhënë ndihma mjeksore dhe është transportuar deri në emërgjencën e Spitalit të Vushtrrisē./Veriu.info/

veriu.info/

SHPËRNDAJE