Aksident i tmerrshëm në Skenderaj, pesë persona të lënduar rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Runik të Skenderajt.

5 persona kanë pësuar lëndime, ku tre janë në gjendje të rëndë.

Policia dhe Emërgjenca kanë dal në vendin e ngjarjes.

SHPËRNDAJE