Aksident mes autobusit dhe një veture te Mensa e Studentëve

Një aksident trafiku ka ndodhur pasditen e sotme, përballë Mensës së Studentëve në Prishtinë.

Në disa fotografi , shihet se në aksident janë përfshirë një veturë dhe një autobus.

Përveç dëmeve materiale, nuk dihet nëse ka persona të lënduar nga aksidenti.

SHPËRNDAJE