Aksident në Dobërllukë, vetura përfundon jashtë rrugës (Video)

Një aksident ka ndodhur sot në ora 16.00 në fshatin Dobërllukë të Komunës së Vushtrrisë.

Ende nuk ka informacione zyrtare se si ka ardhur deri te aksidenti dhe nëse ka të lënduar, përveç të dëmeve të mundshme materiale që mund të jenë shkaktuar.

Në videon e siguruar shihet vetura që ka përfunduar jashtë rrugës.(Kliko mbi reklamë dhe pas 5 sekondash shiko videon)

SHPËRNDAJE