Aksident, tri vetura përfundojnë arave

Një aksident ka ndodhur më parë në rrugën Viti -Ferizaj, përkatësisht në dalje të fshatit Partesh, nuk dihet nëse ka persona të lënduar.

Në fotografi shihen tri vetura të cilat kanë dalë nga rruga, dhe janë hedhur në ara.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe se shkaqet e aksidentit akoma nuk dihen./kp/

SHPËRNDAJE