Aksident zingjiror në Veterrnik

Një aksident ka ndodhur të enjten në Prishtnë, saktësisht në Veterrnik.

Në një fotografi që ka siguruar Gazeta inFokus shihet se në aksident janë të përfshirë një kamion, një autobus dhe një veturë.

Nuk raportohet ende për të lënduar.

Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë kanë ndodhur 36 aksidente në trafikun rrugor.

Nga këto aksidente 10 nga to kanë përfunduar më të lënduar.

SHPËRNDAJE