Aksidentohen Almeda e ‘Çënari’ në Turqi, kjo është gjendja e tyre

Bukuroshja shqiptare, Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, aktori i njohur turk Tolgahan Sayısman gjatë mbrëmjes së djeshme janë përfshinë në një aksident trafiku.

Çifti dy orë pasi po hanin darkë në një restorant peshku u nisën me makinë për në shtëpi dhe gjatë ngasjes janë goditur me një veturë taksi.

Askush nuk u lëndua në aksident, ndërsa dëmet kanë qenë vetëm ato materiale.(Shtyp mbi linkun e mëposhtëm dhe shiko pamjen e plotë)

Oficerët e zbatimit të ligjit të cilët shkuan në vendngjarje kaluan kontrollin e alkoolit. Pas kontrollit të alkoolit dhe mbajtjes së shënimeve, çifti u largua.

SHPËRNDAJE