Aktori shpërthen në lot kur flet për vdekjen e Blerim Pecit

Vdekja e aktorit Blerim Peci ka tronditur artin dhe kulturën shqiptare.

Aktori dhe miku i tij i afërt Mirsad Ferati përlotët gjersa kujton aktorin e ndjere tashmë Blerim Pecin.

Ai në një intervistë ekskluzive për n’ZOOM tregon për raportet e tij me të ndjerin.

Ai flet per kohen sa kishin punuar bashkë.

 

SHPËRNDAJE