Aktorja e ‘Çka Ka Shpija’ vjen tejet provokuese

Aktorja e cila u bë e njohur me rolin e ‘Republikës’, në serialin vendor ‘Çka Ka Shpija’, Teuta Krasniqi nuk i ndal provokimet.

Ajo njihet për linjat e saj seksi të cilat asnjëherë nuk ‘harron’ ti ekspozoj.

Edhe në një imazh të cilin e publikojë së fundi në llogarinë e saj në ‘Instagram’.

Në një fustan me ngjyrë të verdhë ajo ka shfaqur asete e saj impresive.

Atraktive dhe tejet mahnitëse u paraqitë edhe këtë herë aktorja e njohur.

 

SHPËRNDAJE