Aktorja e njohur nuk lë vend për imagjinatë, del pa brekë

Në qilimin e kuq të ceremonisë së ndarjes së çmimeve “Beauty Awards”, të gjitha shikimet ishin të drejtuara tek ylli televiziv britanik, Danielle Sellers, e cila me një fustan të zi dhe me prerje të thellë, ka bërë që të shtrohet pyetja nëse kishte apo jo të veshura brekë

Dhe ashtu siç kishin dyshuar shumica, ajo për këtë ngjarje, kishte vendosur që brekët t’i lë në shtëpi.

Dhe bukuroshja me këtë përzgjedhje, padyshim se është ngjitur në top-pesëshen e veshjeve më shokuese në qilimin e kuq.

SHPËRNDAJE