Aktorja me e bukur e Turqisë i jep fund beqarisë, dëshmitari ishte Erdogani

Aktorja e njohur turke Buse Varol, e cila u be e njohur nga seriali “Dielli i Dimrit”, me rolin e saj ‘Fatma’

Bukuroshja para disa ditëve eshte martuar, dhe në martesë moren pjesë shumë miq të aktores.

Një nder miq e saj ishte edhe presidenti i turkis Rexhep Tajip Erdogan.

Erdogan ishte dëshmitarë i kësaj martese.

Aktorja kishte veshur vellon e bardh, dhe u paraqet shumë e bukur. /ORAvip/

Alişan & Buse #receptayyiperdoğan #busevarol #alişan #new #enmagazinn

A post shared by EnMagazin (@ennmagazinn) on

SHPËRNDAJE