Aktorja shqiptare ngre temperaturat, foto provokuese me bikini

Modelja dhe aktorja Arta Elezaj ka vazhduar me fotografi provokuese nëpër rrjetet sociale.

Bukuroshja kosovare sot është shfaqur në bikine ku ka treguar trupin e saj në superformë.

Ajo mban veshur bikine të zeza me nje shirit ari rreth tyre që e bënte atë të dukej tepër e nxehtë

Kujtojmë se Arta nuk e kishte aspak mirë pandeminë e koronavirusit dhe disa herë këtë e kishte shprehur edhe në rrjetet sociale.

Megjithatë, me t’u lehtësuar masat kundër kësaj pandemie, Arta është larguar nga Kosova për t’i vazhduar pushimet e saj në vende të ndryshme bregdetare.

SHPËRNDAJE