Albërie Hadërgjonaj në shtrat me një djalë të ri, ai i heq dhe të mbathurat (Video)

Padiskutim ajo është një nga gjyshet më sexy por dhe një nga këngëtaret më të kuruara edhe pse nuk është e brezit të ri.

Jo më kot Albërie Hadërgjonaj është cilësuar si një nga rivalet më të mëdha për vajzat e saj të reja.

Ajo është kthyer sërish në studion e emisionit ‘Xing’ me Ermal Mamaqin ku ka vendosur të flasë pa doreza.

Ajo ka pranuar se nuk janë të rralla herët kur ngacmohet nga djem më të rinj në moshë.

Në videon e publikuar paraprakisht nga emisioni, Albëria shfaqet në shtrat me një djalë të ri i cili është krejtësisht i zhveshur, madje tregon se heq dhe mbathjet e tij.

SHPËRNDAJE