Albërie Hadërgjonaj nuk është normal, poston fotografi e zhveshur

Albërie Hadërgjonaj është padyshim një nga ato këngëtare shqiptare e cila pavarësisht sa vite të kalojnë do të mbetet gjithnjë shumë joshëse në sytë e publikut.

Ajo numëron shumë ndjekës në rrjetet sociale dhe komplimentet për pamjen e saj në komente nuk mungojnë asnjëherë.

Fotot e saj provokuese marrin shumë pëlqime, por edhe shumë kritika.

Në një foto të fundit të postuar në Instastory, Albëria ka lënë pa fjalë fansat e saj.

Ajo e ka fshirë më pas foton ku i dukej i gjithë gjoksi dhe mbathjet e kuqe duke zbuluar më shumë seç duhej.

SHPËRNDAJE