Albërien e njihni, por shikoni motrën e saj seksi

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj njihet për pamjen e saj pavarësisht moshës, por a keni parë se çfarë motre ka ajo?

Antigonë Ramosaj është motra e Albëries dhe nëna e Beatrix Ramosaj – e cila përveç se i përngjan asaj, është edhe mjaft e bukur.

Me rreth 40 mijë ndjekës në profilin e saj në Instagram, Antigona merr vëmendjen e përdoruesve të internetit sa herë që publikon një foto, transmeton Gazeta Express.

Këto janë disa nga fotografitë e fundit që ajo i ka publikuar:

SHPËRNDAJE