Amerikani që po ‘çmendet’ pas Adelina Berishës, poston video me këngën e saj

Ditë më parë, këngëtarja kosovare, Adelina Berisha lansoi projektin e saj më të ri muzikor.

Kënga mbanë titullin “Gabim i Bukur”, një baladë kjo që u pëlqye tej mase, ndërsa ka marrë më shumë se një milion klikime në kanalin Youtube.

Por, duket se këngëtarja ka kaluar kufijtë me këtë këngë, ajo po dëgjohet edhe në Amerikë.

Është një i huaj, që ka postuar një video në Youtube, në të cilën befasohet, kur dëgjon dhe shikon klipin e fundit i Adelinës./Indeksonline/

SHPËRNDAJE