Amra Muric merr gjithë vëmendjen me paraqitjen e saj në Budva

Amra Muric, motra e portierit të Kombëtares së Kosovë, po merr gjithë vëmendjen në stadium, teksa po mbështet vëllain e saj, Arijanet.

Por, krahas asaj se është motra e portierit të Kombëtares, paraqitjet e Amras në rrjete sociale nuk po kalohen pa u komentuar

Në çdo postim të saj, bukuroshja shfaqë linjat e saj perfekte, ku padyshim edhe komentet janë të shumta në drejtim të saj.

Amra ka udhëtuar drejt Budvës për të kaluar ca ditë relaksi, ku dhe ka publikuar një fotografi pranë një pishine.

E veshur me bikini ngjyrë portokalli, bukuroshja ka treguar hiret trupore të cilat janë për t’u pasur zili./GazetaBlic

SHPËRNDAJE