Amra Muricc – Motra e portierit të Kombëtares së Kosovës vjen me pozë provokuese nga dushi

Amra Muricc, motra e portierit të Kombëtares së Kosovës kohëve të fundit po merr vëmendje të madhe me paraqitjet e saj në rrjete sociale.

Pothuajse në çdo paraqitje të saj, Amra shfaqet tejet provokuese.

E tillë është dhe fotografia që ajo ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqet duke bërë dush, ndërsa nuk ka munguar ekspozimi i aseteve trupore, e që padyshim edhe komentet kanë qenë të shumta në drejtim të saj.

Amra Muric është parë shpesh në stadiumet e ndryshme, ndërsa ka ndjekur gjithmonë nga afër ndeshjet e Kombëtares së Kosovës, duke i dhënë kështu mbështetje vëllait të saj, Arijanet.

SHPËRNDAJE