Ana Kabashi gati sa nuk e nxjerrë jashtë me fustanin e shkurtër që ka veshur!

Këngëtarja Ana Kabashi shpeshherë komentohet në media për paraqitjet e saj në rrjete sociale.

Paraqitje këto tejet provokuese nga këngëtarja e cila u bë e njohur për publikun nga “The Voice of Albania”.

Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi në Instagram, ku shfaqet e veshur me një fustan të bardhë, tejet të shkurtër, i cili po e ekspozon tej mase këngëtaren, ku edhe poza që ajo ka marrë e që është jo dhe aq e lakmueshme pranë aparatit fotografik!

Sa i përket projekteve muzikore, Ana Kabashi ka 3 muaj që ka lansuar atë të fundit të titulluar “Bla bla boy”.

SHPËRNDAJE