Ana Kabashi provokon nga deti

Ana Kabashi po qëndron në Turqi dhe atje po duket se po e shijon pafund bregdetin dhe temperaturat e larta.

Por këngëtarja nga Kosova ka ngritur dhe më shumë temperatura kur u shfaq vetëm në bikini me një pozë seksi.

E njohur për format e saj tejet joshëse të cilave Ana iu kushton shumë rëndës ajo edhe një herë i vuri ‘flakën’ Instagramit.

Ndryshe, projekti i saj i fundit është kënga që mban titullin me emrin e saj ‘Ana Kabashi’.

SHPËRNDAJE