Ana Kabashi sjell poza atraktive në bikine gjatë pushimeve në Dhërmi

Ana Kabashi u bë e njohur nga talent shou “The Voice Albania”.

Ajo është një prej këngëtareve të skenës shqiptare që është e njohur edhe për format mahnitëse trupore.

Kabashi ka udhëtuar drejt jugut të Shqipërisë për pushime, saktësisht në Dhërmi, ndërsa ka sjell para ndjekësve poza në bikini, duke nxjerr në pah ormat e përsosura që posedon.

Në muzikë, projekti i saj i fundit mban titullin “Dashni”, i lansuar në dhjetor të vitit të kaluar, dhe deri tani numëron mbi mbi 600 mijë klikime.

Këngëtarja njihet për zërin e veçantë që ka, ku është mjaft e kërkuar në klube ku këndohet muzika live.

SHPËRNDAJE