Anastasiya Kvitko, ka vendosur të ju lë pa gjumë (Foto)

Bukuroshja ruse këtë herë është shfaqur e veshur si një zonjë.

Anastasiya Kvitko ka vënë në pah gjoksin e stërmadh, të cilin ka tentuar ta mbulojë me një korset të zi.

Modelja tashmë gjendet në Miami dhe këtë e ka bërë të ditur në lokacionin e fotografisë së publikuar.

Anastasiya deri më tani ka 8.6 milionë ndjekës në Instagram.

……………………………………………………………………………………………………………..
Ja çfarëi bëri shqiptari tifozit serb sa ishin duke e shikuar një ndeshje të Botërorit në një shesh

……………………………………………………………………………………………………………..

  

SHPËRNDAJE