Anbasadori Kosnett shkon për t’i mbushur bateritë

Ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett ka bërë të ditur përmes një shkrimi në Twitter se për pak ditë së bashku me bashkëshorten e tij do të shkojnë për pushime.

Kosnett ka shkruar se ai dhe Alision do të pushojnë disa ditë.

Tutje, i njejti ka thënë se kur të kthehin do të vazhdojnë angazhimin me popullin e Kosovës, në internet, si dhe duke udhëtuar në të gjithë vendin./Express/

SHPËRNDAJE