Angela Martini përsëri shfaqet superhot në fustanin e bardh

Modelja dhe shkrimtarja Angela Martini ka vazhduar me postimin e fotove seksi në rrjetet sociale.

Bukuroshja shqiptare është shfaqur sot e veshur me një fustan të bardh ku duket tepër seksi.

“Gjeni krahët”, ka shkruar ajo në faqen e saj në Instagram derisa ka treguar pak pjesë nga pushimet e saj.

Modelja këto ditë ka qenë e pranishme në ballinën e një reviste italiane si dhe ka realizuar disa fotosesione pasi që SHBA bëri lehtësimin e masave kundër pandemisë së koronavirusit.

Angela po ashtu ka treguar se nuk është ndarë nga burri i saj Dragos Savulescu ashtu siç ishte përfolur nëpër media, madje ai ia kishte bërë një dhuratë asaj për ditëlindje gjatë muajit maj. /GazetaExpress/