Angela tregon ku fshihet armiku i juaj më i mirë

Modelja Angela Martini mendon se armiku ndonjëherë fshihet në gjëra që ju as mos ta mendoni

Modelja shqiptare Angela Martini po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale duke sjell foto bombastike nga vende të ndryshmem, kryesisht tropikale.

Ajo është e martuar me milionerin rumun, Dragos Savulscu kështu që edhe udhëtimet e shtrenjta dhe ekzotike nuk mungojnë, shkruan GazetaExpress.

Por, në foton e fundit bukuroshja sikur ka dashur të jep një mesazh interesant.

“Armiku më i madh do të fshehët në vendin e fundit që ju do të mund ta kërkoni”, ka shkruar ajo.

Nuk dihet se kënd e ka armik Angela, por ajo që është e sigurt është se Martini është duke i kërkuar ata. /GazetaExpress/

SHPËRNDAJE