Anita publikon foton më të bukur me djemtë e saj, ka një mesazh për të gjitha femrat

Anita Muҫaj është gazetare shumë e njohur në vendin tonë.

Përveç me profesionin e saj, Anita u bë e njohur si gruaja e politikanit dhe kryeministrit aktuar, Ramush Haradinajt, shkruan ORAinfo.

Çifti janë shumë të përfolur edhe për jetën e tyre private e Anita është shumë aktive në rrjetet sociale.

Në foton e fundit ajo është shfaqur pranë djemve të saj, ku me anë të shkrimit ka dhënë një mesazh.

“Shikoni se si djemtë i trajtojnë nënat e tyre, sepse në të njëjtën mënyrë do t’iu trajtojnë edhe juve”- ka shkruar Anita.

SHPËRNDAJE