Anxhela Martini i rikthehet fuqishëm modelimit, djeg Instagramin!

Ndonëse është shprehur më parë se nuk do të vijonte më karrierën si modele pas martese tashmë Anxhela Martini e ka shkelur këtë “premtim” me të dyja këmbët.

Ajo ka publikuar disa video në rrjete sociale ku shfaqet më seksi dhe provokuese se asnjëherë më parë.

E veshur me të brendshme dhe rroba banjo Anxhela ka ndezur Instagramin me këto video të reja./Gazeta Express/

7 Soul names . 7 Days . 7 Videos Directed by @ivakozeli

A post shared by Angela Martini (@angela_martini) on

SHPËRNDAJE