Anxhelina “çmend” rrjetin, duket kaq hot sa do të mbeteni pa mend

Anxhelina Hadërgjonaj është njëra nga personazhet publike më të komentuara.

Së fundi, ajo ka pozuar për një markë rrobash, ku në imazhet e saj ajo shihet shumë provokuese dhe seksi.
Me grimin perfekt dhe pamjen po ashtu, Anxhelina mahnitë./Indeksonline/

SHPËRNDAJE