Anxhelina “ekstreme”, trupin ia mbulojnë vetëm disa lidhëse

Anxhelina “ekstreme”, trupin ia mbulojnë vetëm disa lidhëse

Anxhelina Hadergjonaj ka harruar që dimri ende nuk ka kaluar.

Si duket asaj i mungonin ditët me diell dhe ka vendosur që të vizitojë Greqinë për ca foto “ekstreme”.

Ajo rrjedh nga trungu familjarë që prodhon bukuroshe pa fund, derisa specialiteti i saj është të dal para kamerës dhe të bëj çudira.

SHPËRNDAJE