Anxhelina Hadërgjonaj suprizon fansat me pamjen e re!

Këngëtaren Anxhelina Hadërgjonaj jemi mësuar ta shohim me flokë të bardha, por duket se së fundmi ajo ka ndryshuar shumë.

Anxhelina është bërë zeshkane,që duket shumë ndryshe nga pamja që ne ishim mësuar që ta shikonim bukuroshen.

Këtë ndryshim e që nuk është i vogël e ka treguar vetë këngëtarja nëpërmjet një postimi të fundit në Instagram.

Anxhelina shihet e veshur me një fustan ngjyrë bojë qielli dhe duket joshëse. Ajo madje duket se nuk ka veshur fare as reçipeta.