Anxhelina si një sirenë me pozën e fundit në plazh

Anxhelina theksoi fizikun në kostumin e ngushtë.

Anxhelina Hadërgjonaj ndau me ndjekësit një fotografi joshëse, në të cilën u shfaq atraktive buzë plazhit, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kishte veshur një kostum të ngushtë, i cili ia vinte në pah fizikun e përsosur asaj.

Anxhelina shijoi mbrëmjen në plazh, teksa ishte ulur pranë një zjarri dhe mori pozën joshëse para kamerës.

Kujtojmë se Anxhelina Hadërgjonaj muajt e fundit ka qëndruar në Shqipëri, ku edhe e shfrytëzoi rastin për t’u relaksuar në bregdet.

View this post on Instagram

🧜‍♀️

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on

SHPËRNDAJE