Arbenita Ismajli fotografohet në shtrat

E dashura e Feros është fotografuar në shtrat.

Modelja e njohur shqiptare, njëherësh e dashura e reperit Fero, Arbenita Ismajli e ka publikuar në Instagram një foto të realizuar në shtrat.

Ajo nuk ka zbuluar ndonjë pjesë trupi, vetëm se siç duket imazhi është realizuar në rrjetin social ‘Snapchat’.

Arbenita vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale dhe publikon shpesh foto në të cilat shfaqet joshëse, nuk mungojnë as ato me Feron.

SHPËRNDAJE