Arbenita shfaqet me fustan shumë të shkurtër, ‘ҫmend’ ndjekësit me foton e fundit

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të dashura kosovare.

Ajo u bë shumë e njohur pas lidhjes me reperin e njohur, Feron, shkruan ORAinfo.

Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Sot ajo ka publikuar disa foto në të cilat po duket tejet e bukur dhe atraktive.