Ariana mbushet e tëra me arin, shikoni unazat dhe byzylykët e arit

Gruaja e këngëtarit të njohur kosvoar, Ermal Fejzullahut, Ariana po vazhdon të jetë pothuajse çdo ditë pjesë e mediave rozë.

Ajo është një femër shumë atraktive e cila tashmë është shumë e dashur për publikun.

Ariana tani ka një numër të madh të ndjekësve, për të cilët ajo është shumë aktive.

Sot ajo ka publikuar një foto përmes së cilës na prezanton me aksesorët e saj./ORAinfo/