Ariana vishet në të shkurtra edhe në shtatzëni, do të befasoheni si po duket

Ariana Fejzullahu u bë tejet e njohur për publikun si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Ermal Fejzullahut.

Ajo njihet për bukurinë dhe për paraqitjet e saj gjithmonë elegante dhe plot stil, përcjell ORAinfo.

 Ariana dhe Ermali tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të katërt dhe gjatë kësaj kohe ajo është shumë aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se kanë shkuar në pushime bashkë me vajzat, e ajo që mori gjithë vëmendjen është veshja e saj.

SHPËRNDAJE