Armela Hyseni elektrizon rrjetin me të pasmet gjigante

Armela Hyseni ishte një ndër banoret më të përfolura të edicionit të fundit të ‘Big Brother Albania’

Mirëpo, dalja nga shtëpia, dhe ndarja e menjëhershme me ish banorin me të cilin krijoi lidhje, Damianon, bëri që ajo të përflitet edhe më shumë, shtuar këtu dhe operacionet plastike së fundmi, duke e kthyer atë në qendër të mediave rozë.

Nuk lë anash as pozat e nxehta në rrjete sociale, siç është dhe fotografia e radhës të cilën ajo e ka publikuar në Instagram, ndërsa nxjerrë në pah të pasmet bombastike.

SHPËRNDAJE