Armend Ibrahimi i PDK-së zhvishet dhe tregon “bananen” (Foto)

Armend Ibrahimi dikur ishte imazh i të rinjëve të LDK’së, ndërsa para zgjedhjeve të fundit kaloi befasishëm në PDK.

Që kur ka kaluar në PDK, aktiviteti i tij politik duket se është i ulët, pasi rrallë shihet në ndonjë “aksion”.

Por derisa politikën e ka lën anash, Armendi po kalon mirë me pushime, shkruan Magazina.al

Ai ka publikuar një fotografi “provokuese” nga pushimet e tij, e në të cilën shihet nën disa shkurre ku kësaj fotografie ia ka bashkangjitur edhe një banane.

Se çfarë ka dashur të thotë me këtë Armendi, nuk dihet!

SHPËRNDAJE