Armend Rexhepagiqi me vjet u largua nga skena, por ja ku shfaqet sot?

Armend Rexhepagiqi është njëri nga këngëtaret i cili ka kohë që i ka munguar skenës muzikore, shkruan GazetaBlic.

Pas shumë viteve pauzë siç duket ka vendosur të kthehet.

Këngëtari këtë vit, i është bashkuar jurisë së festivalit prestigjoz ‘Kënga Magjike’ dhe pas shumë vitesh ai sërish u paraqit në skenë.

Gjatë ditës së djeshme ai ka vallëzuar në skenë me kolegen e tij nga juria Orinda Hutën, ndërsa është këngëtarja ajo që ka ndarë me ndjekësit e saj imazhe nga ky moment simpatik.

Shikojeni imazhin:

SHPËRNDAJE