Arresohen dy persona të armatosur midis sheshit ‘Isa Boletini’ në Mitrovicë

Në sheshin ‘Isa Boletini’ në Mitrovicë janë arrestuar dy meshkuj, të cilët posedonin dy revole pa leje, shkruan Veriu.info.

“Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K/shqiptarë, pasi që gjatë kontrollit iu janë gjetur dhe konfiskuar dy revole”, njofton Policia e Kosovës.

Bëhet e ditur se me vendim të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt./Veriu.info(Shtyp në linkun e mëposhtëm dhe shiko pamjen e plotë)

Foto: Ilustrim

SHPËRNDAJE