Arta Elezaj e bën edhe këtë, pozon pa reçipeta ekspozon gjoksin publikisht

Aktorja, Arta Elezaj është një nga fytyrat publike cila vëmendje jetën luksoze të cilën jeton.

Ajo çdoherë shihet e veshur me rroba të shtrenjta, makina deri te pushimet.

Por këto janë pak nga ana e aktores, ajo shfaqet edhe provokative në veshjet e saj.

Arta, në një nga postimet në Instagram ka postuar foto me veshjen e ngushtë por ajo se çka mori vëmendje ishte se nuk ka veshur reçipeta dhe ka ekspozuar gjoksin.