Arta në deti, “s’është n’veti”

Arta Nitaj e ka “djegur sot lojën”, por edhe fansat me fotografitë e fundit.

Me kreacionin e ri të Dodona Avdiut, Arta buzë detit ka sjellur këto pamje që me siguri se do të marrin shumë “Like” në profilin e saj në Instagram.

E kaltërta duket se i rri shumë bukuroshes pejane, e sidomos kur trupi i saj është perfekt dhe me linja të theksuara./Indeksonline/