Arta Nitaj pozon pranë pishinës, të pasmet e saja morën vëmendjen më të madhe

Arta Nitaj ka hedhur një imazh në Instastory ku shihet duke marrë rreze dielli.

Ajo ka zgjedhur bregdetin shqiptar për t’i kaluar disa ditë pushimi dhe duket tejet joshëse në postimin e fundit.

Teksa pozonte e shtrirë, në sy binin të pasmet. Arta ka provokuar rëndë duke i vënë në fokus të pasmet e formësuara.

Linjat e saj perfekte trupore janë si rezultat i ushtrimeve të shumta në palestër.

SHPËRNDAJE