Arta po e shijon lirinë, shfaqet superseksi në bikine

Arta Elezaj më në fund po e ndien lirinë pasi që më nuk është në karantinë

Pas lehtësimit të masave kundër koronavirusit, Arta është shfaqur në Budvë të Malit të Zi ku edhe e ka festuar ditëlindjen e saj.

aSot ajo është shfaqur në plazh derisa aktorja dhe modelja kosovare ka treguar se nuk ka shtuar peshë gjatë pandemisë.

Ajo sot është parë buzë një pishine derisa tregon asetet e saj seksi.

SHPËRNDAJE