Arta “thumbon” keq këngëtaren e njohur

Një reagim të papritur ka bërë Arta Bajrami.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Arta Bajrami ka ironizuar projektin e fundit që ka sjellë Tayna.

Reperja publikoi një video “Freestyle”, e cila duket se nuk i ka pëlqyer aspak Artës.

Me anë të një postimi në Instastory, këngëtarja shkruajti: “Freestyle? Me msu vjershën përmendësh freestyle, noo”.

Ajo nuk e përcaktoi që i referohet drejtpërdrejtë Taynës, por dyshohet të jetë për të.

Ndërkohë reperja nuk ka bërë asnjë reagim për këtë dhe vazhdon të gëzojë suksesin e projekteve që ka sjellë kohët e fundit.

SHPËRNDAJE